Dúhová cesta

Pros vesmír o odpustenie vždy len za to, čo urobíš.
Dúhová cesta mi priniesla do života farby.


K dúhe som mala vždy obdivný, úctou naplnený vzťah. Fascinovala a priťahovala ma. Keď sa objavila na oblohe, zdala sa mi krásna a pevná. Hľadela som na ňu a snívala ... raz sa to podarí, prejdem po nej k oslobodeniu. Po dlhom hľadaní som tú cestu našla. Vedie ma k cieľu. Je mojím cieľom. Cesta je cieľ, cieľ je cesta ... čítala som kdesi.
  

DÚHOVÁ CESTA má názov RAINBOW ROAD
  
S Martinom sme sa prvý raz stretli v jeden krásny jesenný deň v Ratíškoviciach, v malej dedinke Južnej Moravy. V tej miestnosti v školiacom stredisku u Toma, bolo už na prvý vstup pocitovo príjemne. „Energetickí šamani“ vravia, dobrá energia. Boli sme tam štyria - Martin, Tom, Monika a ja. No a "kulisu" detskej hravosti nám robila malá Terezka. Monikina dcérka.
Bezodkladne sme sa pustili do práce.
So záujmom som sa pozerala na všetky tie pomôcky a kartičky, ktoré mali byť nástrojom na ceste k oslobodzovaniu. Pozerala som sa a učila som sa vlastnou skúsenosťou.
Po pár hodinách som už vedela, že toto je to, čo som hľadala. Toto je to, čo chcem. Prijala som s vďakou Svetelný terapeuticko - ozdravný systém od Martina, ktorý je jeho tvorcom.
Tento úžasne premyslený, jednoduchý, hravý systém, je určený všetkým, ktorým záleží na kvalite života. Všetkým, ktorí majú vôľu pracovať na sebe, majú túžbu a silu byť oslobodení.
Mojou túžbou je pracovať s týmto systémom a v tomto systéme tak, aby som mohla odovzdať čo najviac „slobody“ aj iným ľuďom.