http://www.shirtinator.sk/

 

Odlíš sa od ostatných, buď originálny už dnes


 
Rozprávkové  tričká podľa seba
Rozprávkové mestá na tričkách
Rôzne darčekové predmety s potlačou, ktorú nemá nik iný a mnoho ďalších kreatívnych nápadov

www.shirtinator.sk

 

 

O všetkom všeličo

O svete, o živote, o planete
Čítanie na zamyslenie, poučenie, pobavenie

http://orgo-net.blogspot.com/p/spriznene-blogy-stranky.html

 

http://www.moje-pravdy.cz/

Pár viet na úvod, priamo z úvodu tejto stránky

Účelem těchto stránek je ukázat Vám hledajícím cestu k sebe uzdravení, prožít svůj život podle svých představ a přání, nalézt a probudit v sobě dary, které ve Vás dřímají a naučit se s nimi zacházet pro své dobro a dobro ostatních bytostí, které Vás obklopují.

Jsem přesvědčená o tom, že každý z nás dostal do vínku stejné dary, nebo-li schopnosti pro svůj duchovní rozvoj. Každý máme schopnost používat energii k uzdravování sebe, svých blízkých a okolí, dozvídat se pomocí automatické kresby potřebné informace, umět komunikovat s kyvadlem a se svým podvědomím, utvářet si svůj život podle svých představ a pracovat na svém růstu. Asi se teď ptáte .... Jak je tedy možné, že z toho nic neumím, neovládám, jak to, že se mi v životě nedaří dosáhnout to, po čem toužím? odpověď je taková. Nenašli jste v sobě odvahu, nebo nenastala ještě vhodná chvíle pro duchovní probuzení. Ne všichni jsme na stejném stupni vývoje v duchovnu a tak je potřeba nechat dozrát čas a netlačit na pilu, protože znám případy, kdy se zatlačilo a dotyčný to psychicky neunesl.

Coachingplus

Coachingplus je spoločnosť, ktorá poskytuje koučovacie, supervízne, tréningové a poradenské služby pre komerčné organizácie, verejný a tretí sektor, ako aj pre jednotlivcov. Našou základnou filozofiou je presvedčenie, že každý jednotlivec, tím, alebo organizácia sa pokúšajú v danom čase robiť to najlepšie, čo vedia.


http://www.coachingplus.org/

Tisícročný liek

Zoznámte sa s tajomstvom sily ďalekého východu, s jeho tisícročnou tradíciou zdravého a vyváženého spôsobu života. Načrite do doteraz neznámych oblastí sily ovládnuť svoj vlastný život cez tajuplné pôsobenie extraktu s červeného a bieleho kórejského ženšenu. Dovoľte nám posilniť Vás v snahe po harmonickom, pokojnom a spokojnom živote.
Najdôležitejšou súčasťou ženšenu sú saponíni, ktoré ak sú na dostatočnej úrovni v tele a v dostatočnej dobe trvania, tak pôsobia očisťujúco pre krv, lymfu a celý organizmus.

http://www.korejskyzensen.sk/

 

Čaroin...

... tím ľudí, ktorí ponúka ľuďom svoje skúsenosti a schopnosti v oblasti alternatívnych spôsobov diagnostiky, liečenia, životosprávy a podporných cvičení.

Ľudské telo, duša a myseľ sa dokážu samé regenerovať. Ponúkame vám možnosť vyskúšať si techniky, ktoré prinášajú pochopenie toho, čo robíme nesprávne a čo máme silu zmeniť.

Sme tí, ktorí nasmerovali svoj život k hľadaniu životných princípov a najhlbších hodnôt. Radi sa podelíme o svoje skúsenosti pri hľadaní a nachádzaní vnútornej rovnováhy, radosti, harmónie a sebarealizácie s cieľom skvalitniť a zharmonizovať váš vlastný život.

                                                                                       

www.caroin.sk